Zespół organizacyjny

Anita Alvarez

Office manager działu audytu / doradztwa podatkowego, Berlin

Kontakt

Telefon: 030 - 88 03 59 59
E-Mail: alvarez@vonzanthier.com

Specjalizacja

Organizacje działu audytu / doradztwa podatkowego / Marketing

Znajomość języków 
niemiecki, hiszpański, angielski, francuski 

Magdalena Carrieri

Asystent Prawników w Kancelarii, Poznań

Kontakt

Telefon: +48 61 858 25 50
E-Mail: carrieri@vonzanthier.com

Znajomość języków 
polski, niemiecki, angielski, hiszpański 

Przebieg pracy zawodowej 
Ukończyła studia licencjackie języka niemieckiego w Kolegium Jezyków Obcych przy  Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz studia magisterskie na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Od 2014 r. pracuje dla VON ZANTHIER & SCHULZ, Poznań.

Justyna Chodun

Specjalista ds. finansowo – księgowych, Poznań

Kontakt

Telefon: +48 61 858 25 50
E-Mail: chodun@vonzanthier.com

Znajomość języków 
polski, niemiecki

Przebieg pracy zawodowej 
Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na Wydziale Językoznawstwa, na kierunku komunikacja i zarządzanie zasobami informacji, a następnie studia podyplomowe z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.  Od 2006 zdobywała doświadczenie zawodowe w zakresie administracji, finansów i księgowości w kancelarii prawnej specjalizującej się w obsłudze podmiotów z kapitałem zagranicznym.

Anna Dudziak

Wykwalifikowana sekretarka adwokacka, Berlin

Kontakt

Telefon: 030 - 88 03 59 11
E-Mail: dudziak@vonzanthier.com

Specjalizacja

Sekretariat i organizacja działu prawnego, Berlin

Znajomość języków obcych 
polski, niemiecki, angielski 

Julia Kempa-Rudny

Asystentka Prawników, Poznań

Kontakt

Telefon: +48 61 858 25 50
E-Mail: rudny@vonzanthier.com

Znajomość języków
polski, niemiecki

Przebieg pracy zawodowej
Julia Kempa Rudny ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza, na Wydziale Neofilologii, na kierunku filologia germańska,  oraz studia licencjackie na Wydziale Studiów Edukacyjnych. Jest również absolwentką studiów podyplomowych „Menedżer Kultury we Współpracy Regionów UE” na Uniwersytecie Wrocławskim.

Katarzyna Matysik

Office manager działu prawnego, Berlin

Kontakt

Telefon: 030 - 88 03 59 0
E-Mail: matysik@vonzanthier.com

Specjalizacja

Sekretariat i organizacja działu prawnego/księgowość/marketing, Berlin

Znajomość języków 
polski, niemiecki, angielski

Kevin Twardawski

Office manager działu audytu / doradztwa podatkowego, Berlin

Kontakt

Telefon: 030 - 88 03 59 66
E-Mail: twardawski@vonzanthier.com

Znajomość języków:
Niemiecki, Angielski, Polski, Francuski